Senior Fullstack Java Developer

Obszar: Isolution Core
Zespół Software Development

PLN 13 500 - 17 000 netto +VATB2B

UoP

Warszawa
Forma zatrudnienia UoP, B2B

O nas

Jesteśmy software housem wspierającym rozwój biznesu poprzez dostarczenie usług i produktów IT. Jesteśmy dumni z tego co robimy, ale również z tego kim jesteśmy oraz jaką kulturę budujemy. Czego możesz spodziewać się po nas? Partnerskiego podejścia, zaufania, nowoczesnych standardów zarządzania, autonomii i poczucia wpływu. Chcesz poznać nas bliżej?

Umówmy się na spotkanie! 😊

Średni czas pracy

3lata

Średni staż pracy w IT

8lat

Certyfikaty

120

#IsolutionSoftwareHouse

#warsaw #softwarehouse #team #teamtoolbox #delegationboard #management #cooperation #skills #pilkarzyki #joga #culture

Nasz stack technologiczny:

Java

Bootstrap

Spring Framework (MVC, Data, Boot, Security, Cloud)

Angular 8

HTML5, CSS3

Docker

Kubernates

Helm

Maven

O projekcie, który Ci proponujemy:

Branża finansowa – Aplikacje biznesowe realizowane w architekturze mikroserwerów i DDD – Java, Kotlin, GO. Prace rozwojowe aplikacji do sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Zadania:

Rozwój aplikacji biznesowych realizowanych w architekturze mikrousług (projektowanie, development, testy, wdrożenie)
Tworzenie rozwiązań w technologii Java
Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji
Wsparcie testów systemowych oraz integracyjnych
Wsparcie zarządzania środowiskami aplikacji.

Kompetencje:

Bardzo dobra znajomość Java 7/8 + i JEE w wersji 6+
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z JPA lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate, EclipseLink
Znajomość i doświadczenie w pracy ze Spring, SpringBoot, SpringCloud
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych np. MySQL, PostgreSQL, MSSQL, ORACLE
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z dowolnymz serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish;
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z webserwisami SOAP lub REST
Znajomość środowiska CI/CD
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z JUnit

Warunki pracy:

Cenisz sobie elastyczne godziny pracy? My również, podchodzimy do pracy zadaniowo.
Potrzebny Ci 3 monitor? Nie ma problemu. Dostaniesz to, czego potrzebujesz do efektywnej pracy.

Korzyści dla Ciebie:

Będziemy Cię wynagradzać wg. transparentnego systemu.
Za zaangażowanie i efekty - nagrodzimy Cię dodatkową premią uznaniową.
Damy Ci budżet szkoleniowy, a także dostęp do kafeteryjnego systemu benefitów.
Będziemy integrować się podczas imprez firmowych oraz działowych
Wpływ na wybór projektów w ramach Forum Projektów
Wpływ na rozwój działu (zarządzanie w oparciu o Management 3.0)
Będziemy doceniać Twoje sukcesy, wspierać Cię w pracy.
Wspólnie zdecydujemy o Twoim awansie.

Nasze DNA:

Zespół ponad własne ambicje
Autonomia ponad autorytaryzm
Rozwój i odwaga ponad status quo
Skrojona na miarę motywacja ponad kij i marchewkę
Praca zgodna z wartościami ponad zysk za wszelką cenę
Zaufanie i odpowiedzialność ponad kontrolę
Indywidualizm ponad szablonowe podejście
Słuchanie ponad mówienie

Proces rekrutacji

Weryfikacja CV
Spotkanie m.in. z szefem działu + poznanie firmy i zespołu
wspólna decyzja